slep op staphorst header foto

Startlijsten 2017

Hier onder staan de startlijsten voor 2017, u kunt zoeken door de lijst met de velden deelnemer en trekker. De lijsten zijn nog niet definitief
2.8 Ton Standaard
startnr deelnemer woonplaats trekker
1 101 Jan Kuiper Staphorst John Deere 710
2 102 Harm Hoeve Staphorst MF 155
3 103 Gert Hof Balkbrug White Oliver 562
4 104 Johan De Weerd Staphorst Hurlimann H360
5 105 Rick Hofmeijer Oosterwolde David Brown 995
6 106 Cor Siebkes Nunspeet David Brown 880
7 107 Martijn Veldman Punthorst John Deere 1040
8 108 Jaron Knoll Rouveen Massey Ferguson 550
9 109 Gerrit Jan Vd Weg Doornspijk Ford 4000
10 110 Julian Koster Staphorst John Deere 1140
11 112 Geert Mulder Balkbrug IHC 633
12 113 Arjan Brouwer Genemuiden Fendt 103 s
13 114 Jan Okken Nieuwlande IHC 453
14 115 Gebr Mussche Staphorst IHC 633
2.6 Ton Sportklasse
startnr deelnemer woonplaats trekker
1 151 Klaas-Roelof Hooikammer Staphorst Ifa Famulus
2 152 Herman Kroeze Oldebroek Inter 633
3 153 wilhelm smit doornspijk ford 4000
4 154 Bennie van de Schootbrugge Nunspeet International 633
5 155 Wilco Vlieger Wezep Ford 4000
6 156 Gerrit Vlieger Hattemerbroek Ford 4000
7 157 team Veluwenkamp Hattem Ford 4610
8 158 Kees van de Wetering `t Loo-Oldebroek Deutz 5206
9 159 Willem Smit Nunspeet Renault 56
3.5 Ton Standaard
startnr deelnemer woonplaats trekker
1 201 Klaas Jan Krale Staphorst IHC 844S
2 202 Wilko Jansen Veeningen Fiat 750
3 203 Robbin Boxem Ruinerwold Massey Ferguson 188
4 204 Dennis Meppelink Coevorden David Brown 996
5 205 Niek Hofmeijer Oosterwolde International 644
6 206 Gerjan Vierhuis Oosterwolde fendt 305
7 207 Jacob V Dalfsen Genemuiden David Brown 1210
8 208 Karlo Coster Staphorst Fendt 305ls
9 209 Erik Slager Staphorst Fendt 307ls
10 210 Harmen Kooiker Staphorst International 844s
11 211 Harm Karsies Dedemsvaart IHC 844s
12 212 Arnold Kuiper Staphorst valmet 605
13 213 Dries Vd Weg Doornspijk Ford 5000
14 214 Bert Schra Staphorst Fendt 304
15 215 Jacob Russcher Staphorst IHC 844s
16 216 Christiaan Maat Balkbrug IHC 724
17 217 Jan Van Engelen Nunspeet Ford 5000
18 218 Bart Hooch Antink Koekange IHC 744
19 219 Jouk Mussche Staphorst IHC 724
20 220 Coen Hooikammer Rouveen David Brown 996
21 221 Jan Kooiker Staphorst Volvo BM 350
22 222 Sander Krul Zwolle Fendt 306ls
2,7 Ton Picanto Sportklasse
startnr deelnemer woonplaats trekker
1 251 Small Bassie Woudenberg Steyr 870
2 252 Blue Mickey Lutjegast Fordson super major
3 253 Red Nix Putten Steyr 8090
4 254 Adriaan Woudenberg Steyr 9086
5 255 Neighbours Nightmare Ermelo Neighbours Nightmare
6 256 The Sheriff Oosterwolde Valmet 605
7 257 Wouter Van Eijden Schalkwijk Landini 9880
8 258 Wilfried Van Der Brug Jubbega Renault 851
4.5 Ton Standaardklasse
startnr deelnemer woonplaats trekker
1 301 Jacob Bloemert Staphorst John Deere 3040
2 302 Alexander Mussche Staphorst Fendt 108
3 304 Jan Ponstein Doornspijk MF 1080
4 305 Jolanda Maat Balkbrug Renault 96
5 307 Nick Pierik Balkbrug Deutz DX 370
6 308 Herman Koonstra Witharen Same Tiger 100
7 309 Gerard Mulder Punthorst fendt 308ls
8 310 Harm Veijer Staphorst hanomag robust 900
9 311 Klaas-Jan Visscher Rouveen Valmet 605
10 312 Kay Kuiper Rouveen MF 690
11 313 Julian Holtland Kampen Volvo BM 650
12 314 Jarno Smit Staphorst Ihc 946
13 315 Herwin Coster Staphorst Fendt 305
14 316 Klaas Tippe Staphorst Volvo Bm T650
15 317 Albert Kuiper Staphorst John Deere 2250
16 318 Kristian Domine Staphorst fendt 305ls
17 319 Rene Krale Staphorst IHc 745
18 320 Harm Mulder Staphorst IHC 1046
19 321 Christiaan Kooiker Staphorst Inter 955
20 322 Henk Bloemert Staphorst Ford 5640
21 323 Klaasbert De Boer Staphorst Fendt 308
22 324 Henk Slager Staphorst Fendt favorit 4sa
23 325 Gerard Jansen Staphorst John deere 3040
3.0 Ton Sport (4 Cil. zonder turbo)
startnr deelnemer woonplaats trekker
1 351 Gerben Brouwer Wezep eicher
2 352 Manfred Vlieger Oldebroek Ford 5000
3 353 Willem Veluwenkamp Hattem Ford 6600
4 354 Kees van de Wetering `t Loo - Oldebroek deutz 7206
5 355 team Veluwenkamp Hattem Ford 5000
6 356 Wicher Veerman Staphorst Fendt 308
5.5 Ton Standaard
startnr deelnemer woonplaats trekker
1 401 Roelof Russcher Staphorst IHC 1246
2 402 Thomas Van Klompenburg Oldebroek International 1246
3 404 Gert Kruithof Genemuiden IHC 1066
4 405 Jarno Visscher Rouveen Valmet 805
5 406 Jeroen Veerman Rouveen ford 8210
6 407 Theo Kisteman Punthorst International 1066
7 408 Bernard Slager Staphorst fendt 309lsa
8 409 Arjan Visscher Rouveen Valtra 6400
9 410 Henk van Engelen Nunspeet Ford 8100
10 411 Bernard Dunnink Staphorst Ford TW 15
11 412 Henk Mulder Staphorst Fendt 311
12 413 Harm Russcher Punthorst Deutz DX605
13 414 Jan Russcher Staphorst Deutz Agrostar DX6.11
14 415 Herwin Slager Staphorst Valtra 6200
15 416 Gerrit Kuiper Staphorst John Deere 6320
16 417 Bernold Lier Nieuwleusen New Holland TS90
17 418 Anjo Van Panhuis Ermelo Case 856 XL
18 419 Ruben Brakke Staphorst Case international 856xl
19 420 Jasper Domine Staphorst Johndeere 2850
20 421 Harm Huisman Staphorst Volvo Bm 700
21 422 Klaas Huisman Staphorst Fendt 611 LS
22 423 Martijn Visscher Rouveen Valmet 905
23 424 Henry Kroon Nunspeet Ford 8100
24 425 Joran Hulst Staphorst John Deere 6120 premium
25 426 Berry Van Panhuis Ermelo International 844-s
26 427 Rubert Gerritsen Ommen IHC 1246
3.5 Ton Supersport(4 cil)
startnr deelnemer woonplaats trekker
1 451 dancing on wheels reloaded Rouveen IHC 844s
2 452 Team Koers Oldebroek New Holland ts 110
3 453 Golden Eagle Hulshorst Zetor 10111
4 454 Jarno Brouwer Voorst Gem Voorst Case MXM 150
7.0 Ton Standaard
startnr deelnemer woonplaats trekker
1 501 Ronald De Jonge Veeningen IHC 1255
2 502 Kenneth Vos De Wijk MF 6290
3 503 Rick Scheper IJhorst Claas Ares 697
4 504 Myrna Veld Balkbrug MF6465
5 505 Richard Van Dorp Oosterwolde Fendt 311
6 506 Albert van Veen IJhorst MF 8110
7 507 Seline Nijmeijer Koekange Renault ares 630
8 508 Steyr Team Staphorst Steyr 8180
9 509 Roelof Mulder Rouveen IHC 1246
10 510 Wichard V.D. Berg Rouveen Renault ares 696
11 511 Herald Bloemert Staphorst Fendt 612
12 512 Niels Zandstra Ruinerwold Claas 657 ATZ
13 513 Ruben Van Dijk Ruinerwold Claas Ares 657 ATZ
14 514 Luuk Petter Echten Case MX 135
15 515 Jos Vedder Ruinerwold Claas Ares 657
16 516 Klaas Kooiker Staphorst International 1455
17 517 Dirk Jan Sterken Balkbrug Deutz 150.7
18 518 Bernard Van Der Weerd Hasselt Claas 650
19 519 Jan Krale Staphorst International 1455
20 521 Jan Harke Staphorst IHC 1466
21 522 Jan Kooiker Staphorst IHC 1566
22 523 Leander Oosterhuis Wittelte Case 1455
23 524 Johan De Lange Balkbrug case mx 135
24 525 Henk Bouwman Punthorst John Deere 6920
25 526 Harmen Mulder Punthorst Fendt 612
26 527 Wim Van den Heuvel Dedemsvaart Case IH 1056 XL
7.0 Ton Hobbysport
startnr deelnemer woonplaats trekker
1 551 Bert Bouwman Staphorst John Deere 6030
2 552 Koob Ubak Staphorst International 1566
9.0 Ton Standaard
startnr deelnemer woonplaats trekker
1 601 Klaas-Jan Slager Staphorst New Holland G190
2 602 Jeroen Hop Nijkerk case 1455
3 603 Arjan Schoonhoven Oosterwolde John Deere 7710
4 605 Emiel Krale Staphorst New Holland T7.200
5 606 Jurrian Wagenaar Emst Fendt 611
6 607 Hilbert Vd Berg Rouveen Fendt 612
7 608 Karlo Coster IJhorst Fendt 722
8 609 Nick Van Der Weijde Coevorden John Deere 6030
9 610 Altwin Kwakkel Oldebroek John Deere 7530
10 613 Klaas Kuiper Staphorst Fendt 615
11 614 Harrold Tippe Staphorst Massey Ferguson 7619
12 615 A. Spronk Kamperveen Fendt 718
13 616 Jan Mulder Staphorst New Holland 8670A
14 617 Albert Bouwman Staphorst John Deere 7810
15 618 Leendert Jan Hattem Staphorst Fendt 816
16 619 Jan Crediet Staphorst Fendt 612
17 620 Marcel Krale Staphorst New Holland T7.230
18 621 Arnoud Huisman Staphorst Fendt 614 lsae
19 622 Hendrik Dunnink Rouveen MF 6485
20 623 Marco Tiemens Rouveen New Holland G170
21 624 Christiaan Wielink Kamperveen John Deere 7430
22 625 Johan Duiven De Stapel Case 1455
23 626 Jan van de Sluis Staphorst Fendt 614
11,0 Ton Standaard
startnr deelnemer woonplaats trekker
1 701 Bert Koonstra Dedemsvaart Case magnum 7130
2 702 Mitchel Brugman Balkbrug Fendt 936
3 703 Michel Sportel Broekland Fendt 824
4 704 Hendrik Bloemert Rouveen Fendt 924
5 705 Jelle Dijsselhof Raalte John Deere 7700
6 706 Bennie Dunnink Staphorst John Deere 4955
7 707 Arne Waninge Fluitenberg Fendt 926
8 708 Herwin Groen Rouveen Fendt 926
9 709 Ria v d Bunt Nijkerk CASE magnum 7250
10 710 jan van den hardenberg elspeet Fendt 824
11 711 Evander Van Beek Lunteren John Deere 7710
12 712 Sander Trompetter Rouveen New Holland T 8020
13 713 Lars Eikelboom Wijhe Fendt 818
14 714 Joost Reurink Zuidwolde Fendt 920
4,5 Ton Sportklasse
startnr deelnemer woonplaats trekker
1 751 Henk Ridder Oldekerk New Holland 8560
2 752 Rob Van Der Wilt Grijpskerk International 1246
3 753 Schipper Putten Green Lightning
4 754 Team Van Dellen Lutjegast The Legend ( Deutz 13006)
5 755 Johan Spriensma Zuurdijk Il Be Back
6 756 Henry Van Regteren Pieterzijl Explodeere
7 757 Heidy Van Hell Putten Brother Deere
8 758 Jan Rooseboom Ede Passion for Power
3.6 Ton Supersport tot 7 ltr. (Za.)
startnr deelnemer woonplaats trekker
1 851 Smokey Deere Team Doornspijk john deere 4040
2 852 Flying wheels Putten Ursus1634
3 853 Superman Nunspeet Ford 9000
4 854 Gipsy King Staphorst IHC 1066
5 855 Rein Karzijn Nunspeet veluws mammoet
6 856 Team Green Bullet Staphorst John Deere 4020
7 857 Zetor Power Ermelo zetor 16145
8 858 Team Van Dellen Lutjegast The Legend ( Deutz 13006)
9 859 Bassie Renswoude Bassie
3.6 Ton Supersport tot 7 ltr. (Vr.)
startnr deelnemer woonplaats trekker
1 852 Groene Aardbei ede groene aardbei
2 853 Team Green Bullet Staphorst John Deere 4020
3 854 Adriaan Sandee Onstwedde IHC 1455
4 855 Smokey Deere Team Doornspijk john deere 4040
5 856 dancing on wheels reloaded Rouveen IHC 844s
6 857 Lammert De Zwaan Hulshorst Twister
7 858 Superman Nunspeet Ford 9000
8 859 Freek De Glind International 1066
9 860 Gipsy King Staphorst IHC 1066
10 861 Pleun De Bruin Alteveer (gr) Green Efficiency
11 862 Six Fighter Overberg Case puma 180
12 863 Rein Karzijn Nunspeet veluws mammoet
13 865 Smoking Bue Sebaldeburen Ford 8210
14 866 Forza Fiat Beemte Broekland Forza Fiat
15 867 Dynamite Harskamp International 1455
16 868 Flying wheels Putten Ursus1634
17 869 Van Dijke Oud Vossemeer John Deere 7530
18 870 Red Rhino Winterswijk Huppel Volvo 810
19 871 La Piccola Augustinusga Fiat 180-90
20 872 Bassie Renswoude Bassie
21 873 The Duke Hilversum Farmall 560
5,5 Ton Hobbysport
startnr deelnemer woonplaats trekker
1 901 Oliehandel.Nl/Blue-scary Voorst Gem Voorst Ford 9600
2 902 Niels Bruggeman Broekland John Deere 6520
3 903 Dennis Van De Weerd IJsselmuiden International 1256
4 904 Hendri Van Loo Oldebroek IHC 1066
5 905 Martijn Geurtsen Heeswijk Dinther IHC 1466
6 906 Brouwer Power Fiat 1300
7 907 Jan IJsseldijk Terwolde Steyr 8140
8 908 Bart IJsseldijk Terwolde Steyr 8170
9 909 Nick Zantingh Zuidwolde International 946
10 910 Ruk & Roll oosterwolde international 1055
11 911 Johan Gerritsen Balkbrug John Deere 4240 S
12 912 Michel Leussink Enschede John Deere 4430
13 913 Dirk Meuleman Laren IHC 1086
14 914 Ties Bolder Didam IHC 1246
4.5 Ton Supersport boven 7 ltr. (Vr.)
startnr deelnemer woonplaats trekker
1 951 Maximum Massey Bakel Maximum Massey
2 952 Gerrit Kuin Andijk MF 1150
3 953 Secret of the Valley Overberg John Deere 7710
4 954 Team Wild Pirate Lunteren John Deere 7810
5 955 Team Van Stappust Staphorst John Deere 4320
6 956 Erik Peeters Hoeven IHC 1066
7 958 Steel to Steal Rouveen Farmal 806
8 959 C v d Werfhorst Oosterwolde (gld) ford 8000
9 960 Team Up And Down Staphorst John Deere 4455
10 961 Mistery Wekerom Valtra S 260
4.5 Ton Supersport boven 7 ltr. (Za.)
startnr deelnemer woonplaats trekker
1 952 Team Up And Down Staphorst John Deere 4455
2 953 Maximum Massey Bakel Maximum Massey
3 954 Secret of the Valley Overberg John Deere 7710
4 955 Gerrit Kuin Andijk MF 1150
5 956 Team Van Stappust Staphorst John Deere 4320